kosiarki, glebogryzarki, urzadzenia do pielegnacji orlikow, odsniezarki marki Honda

O firmie

Szanowni Państwo!

 

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom firm m.in. budowlanych, drogowych, posadzkarskich, brukarskich i in. oraz mając na uwadze bardzo dynamiczny rozwój drogownictwa, budownictwa, posadzkarstwa, brukarstwa oraz innych pokrewnych branż, powołaliśmy sklep internetowy www.naszemaszyny.pl

 

W naszym sklepie online możecie Państwo w prosty i dogodny sposób przejrzeć szereg maszyn budowlanych i produktów - wyłącznie najwyższej jakości, które są oferowane na naszym rynku oraz dokonywać zakupu w prosty sposób, przez 24h/dobę bez wychodzenia z domu.

 

Proponowane przez nas maszyny produkowane są wyłącznie przez znanych i światowych producentów, którzy oprócz wysokiej jakości produktu końcowego oferują również rozbudowane sieci serwisowe (zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne) na terenie całej Polski oraz poza granicami naszego kraju. Ponadto urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, autoryzacje producentów/dystrybutorów na terenie kraju oraz certyfikaty.

 

Zakupiony u nas towar doręczany jest przez doświadczone i największe firmy kurierskie, w terminie 24-48 h pod wskazany przez Państwa adres.

 

Profesjonalnie, szybko i bezpiecznie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami. Życzymy miłej lektury, zaś w przypadku jakichkolwiek zapytań prosimy o kontakt.

 

 


Producenci:

 

* HONDA * Atlas Copco - DYNAPAC * TOPCON * HATZ * NORTON CLIPPER * WACKER *
* ENDRESS * MASTER * TACOM * Nivel System * MIKASA * PRAMAC * ENAR * NORTON *
* BELLE * JAZON * CEDIMA * DR SCHULZE * KRANZLE * LAVOR * HONDA MARINE * i in.

 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com