kosiarki, glebogryzarki, urzadzenia do pielegnacji orlikow, odsniezarki marki Honda

Zagęszczarki jednokierunkowe

ZAGĘSZCZARKI » Zagęszczarki jednokierunkowe

 

Jednokierunkowe zagęszczarki płytowe pozwalają wykonać każdą pracę - zasypywanie wykopów, do pracy z kostką brukową, do pracy z powierzchnią asfaltową. Wystarczy założyć zbiornik wody do asfaltu lub zestaw do kostki brukowej, aby być gotowym do każdego rodzaju prac zagęszczających. Niektóre urządzenia są już kompletnie wyposażone.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym przekrojem urządzeń.

 • HONDA

  Oferujemy szeroką gamę zagęszczarek wibracyjnych o wadze do 110 kg. Maszyny przeznaczone do zagęszczania piasku, żwiru i gruntów niespoistych. Zastosowanie płyty poliuretanowej pozwala na zagęszczanie kostki brukowej, a dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę maszyny te stają się narzędziem do prac asfaltowych podczas łatania nawierzchni.

 • ATLAS COPCO - DYNAPAC

  Zwinność, łatwość operowania, optymalny efekt zagęszczenie i opłacalność - wszystko to dostaniesz razem z nowymi zagęszczarkami serii LF.

  Od 2007 roku marka Dynapac stała się częścią grupy Atlas Copco. Zmieniono szatę graficzną lekkiego sprzętu zagęszczającego, jakość urządzeń pozostała niezmieniona. Produkowane urządzenia oprócz nowego logo posiadają na tabliczkach informację: Dynapac Technology.

 • WACKER

  Szeroka gama urządzeń zagęszczających do zasypywania wykopów, do brukowania, do nawierzchni asfaltowych.

  Przekrój wagowy: od 50 kg do 135 kg

 • BELLE

  Jednokierunkowe zagęszczarki do gruntu, asfaltu, niezastąpione na placach budowy, idealne do prac naprawczych i konserwacyjnych, na powierzchniach z dużymi fragmentami kruszywa, gliniastych oraz wilgotnych.

  Przekrój wagowy: od 49 kg do 114 kg.

 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com